HaberlerGündemŞanlıurfa’daki hafif şiddetli deprem paniğe neden oldu

Şanlıurfa’daki hafif şiddetli deprem paniğe neden oldu

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı’ndan (AFAD) yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde 2,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Şanlıurfa’daki hafif şiddetli deprem paniğe neden oldu

Saat 21.43’te yerin 7,4 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem paniğe neden oldu. Depremi hisseden vatandaşlar, evlerini terk ederek sokağa çıktı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin merkez üssünü Karaköprü ilçesi, depremin büyüklüğünü ise 2,4 olarak açıkladı.

Deprem ile ilgili Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin tarafından yapılan açıklamada, “İlimiz Karaköprü ilçe merkezli meydana gelen 2,4 şiddetindeki deprem nedeniyle, AFAD İl Müdürlüğümüzce yapılan çalışma sonucunda tespit edilen herhangi bir olumsuz durum bulunmamaktadır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER