HaberlerGündemŞanlıurfa’daki hafif şiddetli deprem paniğe neden oldu

Şanlıurfa’daki hafif şiddetli deprem paniğe neden oldu

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı’ndan (AFAD) yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde 2,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Şanlıurfa’daki hafif şiddetli deprem paniğe neden oldu

Saat 21.43’te yerin 7,4 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem paniğe neden oldu. Depremi hisseden vatandaşlar, evlerini terk ederek sokağa çıktı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin merkez üssünü Karaköprü ilçesi, depremin büyüklüğünü ise 2,4 olarak açıkladı.

Deprem ile ilgili Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin tarafından yapılan açıklamada, “İlimiz Karaköprü ilçe merkezli meydana gelen 2,4 şiddetindeki deprem nedeniyle, AFAD İl Müdürlüğümüzce yapılan çalışma sonucunda tespit edilen herhangi bir olumsuz durum bulunmamaktadır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER