HaberlerGündemŞanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 20 şüpheli yakalandı

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 20 şüpheli yakalandı

Şanlıurfa'nın 4 ilçesinde düzenlenen operasyonlarda uyuşturucu madde imal ve ticareti suçunu örgütlü işleyen 20 şüpheli gözaltına alındı.

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 20 şüpheli yakalandı

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı tarafından Ceylanpınar, Harran, Viranşehir ve Eyyübiye ilçelerinde 20 adrese operasyon düzenlendi.  Operasyonda örgütlü şekilde uyuşturucu madde imal ve ticareti suçunu işleyen 20 şüpheli şahıs gözaltına alındı. 18 şüpheli şahsı da yakalama çalışmaları devam ediyor.

Operasyon sonucunda 952 gram metamfetamin, 90 gram eroin, 173 gram kubar, toz ve reçine esrar, 10 adet uyuşturucu kullanma aparatı, 10 adet sentetik hap, 8 kök kenevir, 2 adet ruhsatsız tabanca, bir adet kurusıkı tabanca, 8 adet tabanca şarjörü, 63 adet tabanca fişeği, 3 adet ruhsatsız av tüfeği, 40 adet av tüfeği fişeği ve 3 adet kesici alet ele geçirildi."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER