HaberlerGündemŞanlıurfa'da toplulaştırma planlama toplantısı gerçekleştirildi

Şanlıurfa'da toplulaştırma planlama toplantısı gerçekleştirildi

Şanlıurfa'da arazi toplulaştırma personeline yönelik düzenlenen toplantıda planlanan toplulaştırma projeleri hakkında sunum yapıldı.

Şanlıurfa'da toplulaştırma planlama toplantısı gerçekleştirildi

GAP tarımsal sulama projelerinin hayata geçirilmesiyle birlikte uygulanması zorunluluk haline gelen ve beraberinde sorunlar da oluşturan arazi toplulaştırma çalışanlarına yönelik planlama toplantısı, valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin başkanlığında yapılan toplantı, Devlet Su İşleri (DSİ) GAP 15'inci Bölge Müdürü Mahmut Berber, Arazi Toplulaştırma Şube Müdürü Mehmet Kutlu ve ilgili teknik personellerin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda, planlanan toplulaştırma projeleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Uygulamadaki sorunların çözümüne yönelik sosyal ilişkilerin önemine dikkat çeken Vali Erin, özellikle sahada bulunan personelin çalışmalar hakkında vatandaşları tatmin edecek şekilde bilgilendirme yapmasını ve uygulanan toplulaştırma projelerine vatandaşın desteğinin de sağlanması istendi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER