HaberlerGündemŞanlıurfa'da toplulaştırma planlama toplantısı gerçekleştirildi

Şanlıurfa'da toplulaştırma planlama toplantısı gerçekleştirildi

Şanlıurfa'da arazi toplulaştırma personeline yönelik düzenlenen toplantıda planlanan toplulaştırma projeleri hakkında sunum yapıldı.

Şanlıurfa'da toplulaştırma planlama toplantısı gerçekleştirildi

GAP tarımsal sulama projelerinin hayata geçirilmesiyle birlikte uygulanması zorunluluk haline gelen ve beraberinde sorunlar da oluşturan arazi toplulaştırma çalışanlarına yönelik planlama toplantısı, valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin başkanlığında yapılan toplantı, Devlet Su İşleri (DSİ) GAP 15'inci Bölge Müdürü Mahmut Berber, Arazi Toplulaştırma Şube Müdürü Mehmet Kutlu ve ilgili teknik personellerin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda, planlanan toplulaştırma projeleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Uygulamadaki sorunların çözümüne yönelik sosyal ilişkilerin önemine dikkat çeken Vali Erin, özellikle sahada bulunan personelin çalışmalar hakkında vatandaşları tatmin edecek şekilde bilgilendirme yapmasını ve uygulanan toplulaştırma projelerine vatandaşın desteğinin de sağlanması istendi.

İLGİLİ HABERLER

Türkmen: 28 Şubat mağduriyetlerinin bitmesi için yeni anayasa bir fırsatTürkmen: 28 Şubat mağduriyetlerinin bitmesi için yeni anayasa bir fırsatİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldıIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldı
SIRADAKİ HABER