HaberlerGündemŞanlıurfa'da tır içerisinde uyuşturucu madde ele geçirildi

Şanlıurfa'da tır içerisinde uyuşturucu madde ele geçirildi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında bir tırda yapılan aramalarda 12 parça halinde 66 kilo 150 gram uyuşturucu madde bulundu.

Şanlıurfa'da tır içerisinde uyuşturucu madde ele geçirildi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla mücadele kapsamında 28 Aralık 2020 günü, durdurulan bir tırda yapılan aramada, 12 parça halinde 66 kilo 150 gram uyuşturucu madde ele geçirilmiştir. Bahse konu olayla ilgili olarak şüpheli 2 şahıs 'Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma' suçundan yakalanarak gözaltına alınmıştır." ifadelerine yer  verildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER