HaberlerGündemŞanlıurfa’da tefecilere yönelik operasyonda 2 şüpheli yakalandı

Şanlıurfa’da tefecilere yönelik operasyonda 2 şüpheli yakalandı

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde "Tefecilik Suçuyla Mücadele" kapsamında gerçekleştirilen operasyonda 2 şüpheli gözaltına alındı.

Şanlıurfa’da tefecilere yönelik operasyonda 2 şüpheli yakalandı

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünce Viranşehir ilçesinde, ‘Tefecilik Suçuyla Mücadele’ye yönelik olarak 19 Şubat 2021 günü gerçekleştirilen operasyonda; A.E. ve İ.D. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüpheli şahısların nakit ihtiyacı olan mağdurlara yüksek faizli borç para vererek karşılığında senet imzalattıkları, imzalattıkları senetleri icraya vererek mağdur şahısları zor duruma düşürdükleri tespit edilmiştir." denildi.

Açıklamanın devamında gözaltına alınan şahıslarla birlikte 2 adet tabanca, 6 adet tapu senedi, borçlu şahıslara ait toplam değeri yaklaşık 500 bin TL değerinde 6 adet senet ile çok sayıda dokümana el konulduğu belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Vali Yerlikaya’dan İstanbul halkı ve esnafına uyarıVali Yerlikaya’dan İstanbul halkı ve esnafına uyarıBitlis ve Muş için kar yağışı uyarısıBitlis ve Muş için kar yağışı uyarısıSiyonistler şubat ayında Kudüs'te 100 Filistinliyi alıkoydu 16 ev ve işyerini yıktıSiyonistler şubat ayında Kudüs'te 100 Filistinliyi alıkoydu 16 ev ve işyerini yıktıDiyanet-Sen Batman Şube Başkanlığından uyarı: Kur’an-a hürmet gösterilmeliDiyanet-Sen Batman Şube Başkanlığından uyarı: Kur’an-a hürmet gösterilmeliArdahan'ın Göle ilçesinde termometreler eksi 24'ü gösterdiArdahan'ın Göle ilçesinde termometreler eksi 24'ü gösterdi
SIRADAKİ HABER