HaberlerGündemŞanlıurfa'da tefeci operasyonu: 7 gözaltı

Şanlıurfa'da tefeci operasyonu: 7 gözaltı

Şanlıurfa'da tefecilik yaptığı tespit edilen 7 şüpheli gerçekleştirilen eş zamanlı operasyon ile yakalandı.

Şanlıurfa'da tefeci operasyonu: 7 gözaltı

Şanlıurfa'da "Tefecilik Suçuyla Mücadele"ye yönelik yürütülen çalışmalar kapsamda 17 Mart 2021 Çarşamba günü 6 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyonda 7 şahıs gözaltına alınırken, adreslerde yapılan aramalarda ise dijital materyal, senet ve alacak verecek defteri ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahısların para ihtiyacı olan kişilere faizli borç para verip senet imzalattığı, imzalanan senetleri de icraya verip para ihtiyacı olan kişileri mağdur ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER