HaberlerGündemŞanlıurfa'da su kuyusuna düşen yaşlı adam vefat etti

Şanlıurfa'da su kuyusuna düşen yaşlı adam vefat etti

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde kuyudan su almaya çalışan yaşlı adam, dengesini kaybederek su kuyusuna düşerek boğuldu.

Şanlıurfa'da su kuyusuna düşen yaşlı adam vefat etti

Olay, Viranşehir ilçesine bağlı Aksa Mahallesi'nde yaşandı.

Edinilen bilgilere göre, evlerinin önünde bulunan su kuyusundan kova ile su almaya çalışan Suriye uyruklu Burahan Beeho (65) dengesini kaybederek su kuyusuna düştü.

Çevredekilerin  ihbarı üzerine olay yerine jandarma, sağlık ve dalgıç ekipler, sevk edildi.

Ekipler tarafından yapılan çalışmalar sonucunda yaşlı adamın cesedi su kuyusundan çıkarılarak otopsi işlemleri için Şanlıurfa Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER