HaberlerGündemŞanlıurfa'da sokağa çıkma kısıtlamasının 7'inci haftasında caddeler boş kaldı

Şanlıurfa'da sokağa çıkma kısıtlamasının 7'inci haftasında caddeler boş kaldı

Coronavirus ile mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında, Şanlıurfa Karaköprü ilçesi sessizliğe büründü.

Şanlıurfa'da sokağa çıkma kısıtlamasının 7'inci haftasında caddeler boş kaldı

İçişleri Bakanlığı tarafından Coronavirus ile mücadele kapsamında uygulanan "sokağa çıkma kısıtlamaları" 7'inci haftasında da devam etti.

Sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesindeki caddeler ve sokaklar boş kaldı. Sokağa çıkan vatandaşlar kendilerine en yakın market ve fırına giderek ihtiyaçlarını karşıladı.

Çeşitli noktalarda bekleyen polis ekipleri, sokağa çıkan araçları durdurarak sokağa çıkma izin belgelerini sordu.

Cuma günü saat 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması pazartesi günü saat 05.00'te sona erecek.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER