HaberlerGündemŞanlıurfa’da polis sokağa çıkma yasağına uymayan sürücüleri uyardı

Şanlıurfa’da polis sokağa çıkma yasağına uymayan sürücüleri uyardı

Türkiye genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da Coronavirus ile mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı saat 20.00 itibarıyla başladı.

Şanlıurfa’da polis sokağa çıkma yasağına uymayan sürücüleri uyardı

Sokağa çıkma yasağının başlamasının ardından kentin en işlek caddelerinden olan Atatürk Bulvarı üzerinde uygulama yapan polis ekipleri, yoldan geçen araçları durdurarak sokağa çıkma yasağını hatırlattı.

Bazı sürücüler yasaktan muaf olma belgelerini polise ibraz ederken bazı sürücüler ise eve gittiklerini söylediler.

Bu akşam saat 20.00’de başlayan sokağa çıkma yasağı yarın saat 10.00’da sona erecek.

Lokanta, pastane, kafe gibi yeme-­içme sektöründe, hafta sonu 10.00-20.00 saatlerinde sadece paket servis ve gel-al şeklinde hizmet verilecek. Hafta sonu akşam saat 20.00’den sonra ise telefon ile paket servisi yapılacak.

Sokağa çıkma yasağı pazar günü ise akşam saat 20.00'den pazartesi sabah 05.00’e kadar uygulanacak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER