HaberlerGündemŞanlıurfa’da polis sokağa çıkma yasağına uymayan sürücüleri uyardı

Şanlıurfa’da polis sokağa çıkma yasağına uymayan sürücüleri uyardı

Türkiye genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da Coronavirus ile mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı saat 20.00 itibarıyla başladı.

Şanlıurfa’da polis sokağa çıkma yasağına uymayan sürücüleri uyardı

Sokağa çıkma yasağının başlamasının ardından kentin en işlek caddelerinden olan Atatürk Bulvarı üzerinde uygulama yapan polis ekipleri, yoldan geçen araçları durdurarak sokağa çıkma yasağını hatırlattı.

Bazı sürücüler yasaktan muaf olma belgelerini polise ibraz ederken bazı sürücüler ise eve gittiklerini söylediler.

Bu akşam saat 20.00’de başlayan sokağa çıkma yasağı yarın saat 10.00’da sona erecek.

Lokanta, pastane, kafe gibi yeme-­içme sektöründe, hafta sonu 10.00-20.00 saatlerinde sadece paket servis ve gel-al şeklinde hizmet verilecek. Hafta sonu akşam saat 20.00’den sonra ise telefon ile paket servisi yapılacak.

Sokağa çıkma yasağı pazar günü ise akşam saat 20.00'den pazartesi sabah 05.00’e kadar uygulanacak.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiBitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıSokağa çıkma kısıtlaması başladıSokağa çıkma kısıtlaması başladı
SIRADAKİ HABER