HaberlerGündemŞanlıurfa'da park halindeki otomobil kundaklandı

Şanlıurfa'da park halindeki otomobil kundaklandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde site içerisinde park halinde bulunan otomobil kundaklandı, otomobilin kundaklanma anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Şanlıurfa'da park halindeki otomobil kundaklandı

Olay, Ayvanat Mahallesinde bir sitenin bahçesinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, sitenin bahçesinde park halinde bulunan Mahmut Talantemur'a ait otomobil, kimliği belirsiz bir kişi tarafından kundaklandı.

Patlama sesinin ardından otomobilinden alevler yükseldiğini gören Talantemur, komşularının yardımıyla yangına ilk müdahaleyi yaparak durumu itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi.

İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kısa sürede söndürdü. Yangında araçta maddi hasar meydana geldi.

Olay anı ise sitenin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Güvenlik kameralarını inceleyen polis, şüphelin yakalanması için çalışma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER