HaberlerGündemŞanlıurfa'da mağaralar bölgesine geniş kapsamlı operasyon düzenledi

Şanlıurfa'da mağaralar bölgesine geniş kapsamlı operasyon düzenledi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Eyyübiye ilçesinde bulunan mağaralar bölgesine düzenlenen dev operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Şanlıurfa'da mağaralar bölgesine geniş kapsamlı operasyon düzenledi

05 Mart 2021 günü 16.00-19.00 saatleri Şanlıurfa merkez ve Eyyübiye ilçesinde bulunan mağaralar bölgesinde arama kararına istinaden 55 ekip ve 200 personelin katılımıyla mağara ve ikametlerden oluşan 13 farklı adreste ve bölgede genişletilmiş alan uygulaması yapıldı.

Yapılan çalışmalarda 18 aranan şüpheli şahıs yakalanmış, 33 şüpheli şahsa adli işlem yapılmış, 11 şüpheli şahıs ise gözaltına alındı.

Ayrıca mağara ve adreslerde yapılan aramalarda; 22.37 gram metamfetamin, 10.44 gram eroin, 14.56 gram esrar, 63.5 adet hap, 3 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet kurusıkı tabanca, 2 pompalı tüfek, 2 şarjör,  180 fişek, 5 adet kesici alet, 2 çalıntı motosiklet, 500 metre çalıntı bakır kablo, çok sayıda tombala oynatılan malzeme,  bir adet çalıntı kamera, 2 adet çalıntı  LCD TV, 2 adet çalıntı oto teybi, bir adet çalıntı amfi ele geçirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER