HaberlerGündemŞanlıurfa'da kaçak kınalı keklik avlayan avcı yakalandı

Şanlıurfa'da kaçak kınalı keklik avlayan avcı yakalandı

Şanlıurfa'da kaçak olarak kınalı keklik avlayan şahıs suçüstü yakalanırken avda kullanılan keklik ve tuzaklara el konuldu.

Şanlıurfa'da kaçak kınalı keklik avlayan avcı yakalandı

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Şanlıurfa Şubesinden yapılan açıklamada, "6 Mart 2021 tarihinde yapılan av koruma kontrol faaliyetlerinde kacak av yaparken yakalanan bir şahıs hakkında gerekli cezai işlemler yapılmıştır. Avda kullanılan 2 adet kınalı keklik 2 adet tahta kafes 2 adet kıl tuzak el konulmuştur." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER