HaberlerGündemŞanlıurfa'da kablo hırsızları suçüstü yakalandı

Şanlıurfa'da kablo hırsızları suçüstü yakalandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde jandarma tarafından yapılan çalışmalar sonucunda 19 faili meçhul hırsızlık olayına karıştıkları belirlenen 3 şüpheli tespit edildi.

Şanlıurfa'da kablo hırsızları suçüstü yakalandı

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Siverek'te çeşitli tarihlerde meydana gelen bağ-bahçe ve tarlalarda bulunan özel trafolar ile kuyulara ait bakır kabloları çalan şüphelilerin tespitine yönelik çalışma başlattı.

Konu ile ilgili İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, "Yapılan çalışmalar neticesinde bir ay boyunca MOBESE ve PTS. İncelemesi sonucu şüpheli araç ve şahıslar fiziki takibe alınmış ve çalınan kablolar ile beraber M.T., A.P. ve M.K. isimli şüpheliler , 13 Mart 2021 günü suç üstü yakalanmışlardır. Şüphelilerin Siverek, Hilvan ilçeleri başta olmak üzere Şanlıurfa'nın çeşitli ilçelerinde 19 faili meçhul olayı da gerçekleştirdikleri tespit edilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER