HaberlerGündemŞanlıurfa'da işyerinde mahsur kalan kedi kurtarıldı

Şanlıurfa'da işyerinde mahsur kalan kedi kurtarıldı

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde işyerinde mahsur kalan kediyi gören itfaiye ekipleri kediyi kurtarmak için seferber oldu.

Şanlıurfa'da işyerinde mahsur kalan kedi kurtarıldı

Haliliye ilçesi Veysel Karani mahallesinde bir apartman dairesinde çıkan yangına müdahale eden itfaiye ekipleri, yangın çıkan binanın yanındaki bir işyerinde küçük bir kedinin mahsur kaldığını gördü.

Kaç gündür işyerinde mahsur kaldığı bilinmeyen kediye kapı arasından süt veren ekipler, daha sonra işyeri sahibine ulaşarak kediyi mahsur kaldığı yerden kurtardı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER