HaberlerGündemŞanlıurfa'da işyerinde mahsur kalan kedi kurtarıldı

Şanlıurfa'da işyerinde mahsur kalan kedi kurtarıldı

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde işyerinde mahsur kalan kediyi gören itfaiye ekipleri kediyi kurtarmak için seferber oldu.

Şanlıurfa'da işyerinde mahsur kalan kedi kurtarıldı

Haliliye ilçesi Veysel Karani mahallesinde bir apartman dairesinde çıkan yangına müdahale eden itfaiye ekipleri, yangın çıkan binanın yanındaki bir işyerinde küçük bir kedinin mahsur kaldığını gördü.

Kaç gündür işyerinde mahsur kaldığı bilinmeyen kediye kapı arasından süt veren ekipler, daha sonra işyeri sahibine ulaşarak kediyi mahsur kaldığı yerden kurtardı.

İLGİLİ HABERLER

Meteoroloji 8 il için turuncu kod verdiMeteoroloji 8 il için turuncu kod verdiBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyorİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyor
SIRADAKİ HABER