HaberlerGündemŞanlıurfa'da gölette kaybolan her iki gencin de cesedi bulundu

Şanlıurfa'da gölette kaybolan her iki gencin de cesedi bulundu

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde gölette balık tutmak için açıldıkları teknenin devrilmesi sonucu kaybolan iki gencin de cesedi bulundu.

Şanlıurfa'da gölette kaybolan her iki gencin de cesedi bulundu

Karacadağ Soydan kırsal mahallesinde, balık tutmak amacıyla açıldıkları teknenin alabora olup devrilmesinin ardından gölette kaybolan Jiyan Kengiş (19) ve Ahmet Mindeş'i (22) cesetleri yapılan arama çalışmaları sonucunda bulundu.

Su altı arama ekipleri tarafından önce Jiyan Kengiş (19), akşam saatlerinde de Ahmet Mindeş'in cesetleri bulundu.

Her iki cenazede, Siverek Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Cenazelerin otopsi için Diyarbakır Adli Tıp Kurumuna sevk edileceği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER