HaberlerGündemŞanlıurfa'da feci kazada yaralanan belediye personeli vefat etti

Şanlıurfa'da feci kazada yaralanan belediye personeli vefat etti

Şanlıurfa'da freni boşalan çimento yüklü kamyonun köprülü kavşaktan aşağı uçması sonucu ağır yaralanan belediye personeli tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Şanlıurfa'da feci kazada yaralanan belediye personeli vefat etti

Kaza, 9 Kasım 2020 tarihinde akşam saatlerinde Şanlıurfa – Diyarbakır karayolundaki Narlıdere Köprülü kavşağında meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre; sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen çimento yüklü kamyon, freninin boşalması sonucu yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki köprüden yoldan geçen bir otomobilin üzerine düştü. Kazada otomobil hurda yığınına dönerken yoldan geçen bir şehir içi ulaşım aracı ve bir otomobilde zarar gördü.

Kazada ilk belirlemelere göre 2’si ağır olmak üzere 5 kişi yaralandı.

Yaralılardan İbrahim Halil Akceylan, kaldırıldığı Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

Yaralılardan Serdar Yükselir de dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER