HaberlerGündemŞanlıurfa'da en çok kazaların yaşandığı kavşağa trafik lambaları takıldı

Şanlıurfa'da en çok kazaların yaşandığı kavşağa trafik lambaları takıldı

Viranşehir ilçesinde en çok trafik kazalarının yaşandığı noktalardan biri olan Hastane yolu kavşağına trafik lambaları konulmaya başlandı.

Şanlıurfa'da en çok kazaların yaşandığı kavşağa trafik lambaları takıldı

Sık sık kazaların meydana geldiği kavşağa sinyalizasyon lambaları yerleştirildi. Çalışmayla ilgili Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Viranşehir Ulaşım yetkilisi Fidan Binay'dan bilgi alan Belediye Başkanı Salih Ekinci, belediye olarak gerekli desteği vereceklerini, çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER