HaberlerGündemŞanlıurfa'da en çok kazaların yaşandığı kavşağa trafik lambaları takıldı

Şanlıurfa'da en çok kazaların yaşandığı kavşağa trafik lambaları takıldı

Viranşehir ilçesinde en çok trafik kazalarının yaşandığı noktalardan biri olan Hastane yolu kavşağına trafik lambaları konulmaya başlandı.

Şanlıurfa'da en çok kazaların yaşandığı kavşağa trafik lambaları takıldı

Sık sık kazaların meydana geldiği kavşağa sinyalizasyon lambaları yerleştirildi. Çalışmayla ilgili Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Viranşehir Ulaşım yetkilisi Fidan Binay'dan bilgi alan Belediye Başkanı Salih Ekinci, belediye olarak gerekli desteği vereceklerini, çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER