HaberlerGündemŞanlıurfa'da durdurulan tırda 43 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa'da durdurulan tırda 43 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa-Gaziantep otoban yolunda şüphe üzerine durdurulan bir tırda yapılan aramada 43 bin 500 kaçak sigara ele geçirilirken, olaya ilişkin 2 şüpheli gözaltına alındı.

Şanlıurfa'da durdurulan tırda 43 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünün 'Tütün ve Tütün Mamulleri Kaçakçılığıyla  Mücadeleye' yönelik yürütülen çalışmalarda 3 Nisan 2021 günü Şanlıurfa-Gaziantep otoban bağlantı noktasında bir tır durdurularak arama yapıldı.

Yapılan aramada tırın tanker kısmında 43 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilirken, suç unsurlarının taşınmasında kullanılan araçlara el konuldu.

Olaya ilişkin gözaltına alınan 2 şahsın emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER