HaberlerGündemŞanlıurfa'da bir kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili 2 kişi tutuklandı

Şanlıurfa'da bir kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili 2 kişi tutuklandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde bir kişinin öldüğü, bir kişinin de yaralandığı silahlı kavga ile ilgili gözaltına alınan şüphelilerden 2'si tutuklandı, 2'si ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Şanlıurfa'da bir kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili 2 kişi tutuklandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Gerger Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde çıkan bir kişinin öldüğü, bir kişinin de yaralandığı olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.

Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edilen şüphelilerden Ramazan Ü. İle Recep Ü. tutuklanırken, Enes Ü. Ve Ebubekir Ü. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Tutuklanan şahıslar cezaevine gönderildi.

Siverek Gerger Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde akrabalar arasında çıkan silahlı kavgada Selim Ü. vefat etmiş, Ali Ü. ise yaralanmıştı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER