HaberlerGündemŞanlıurfa'da aralarında HDP ilçe başkanın da bulunduğu 8 şüpheli gözaltına alındı

Şanlıurfa'da aralarında HDP ilçe başkanın da bulunduğu 8 şüpheli gözaltına alındı

Şanlıurfa'da sosyal medya üzerinde PKK propagandası ve Cumhurbaşkanına hakaret içerikli paylaşım yaptıkları gerekçesiyle aralarında e HDPHaliliye ilçe başkanın da bulunduğu 8 şüpheli yakalandı.

Şanlıurfa'da aralarında HDP ilçe başkanın da bulunduğu 8 şüpheli gözaltına alındı

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, sosyal medya hesapları üzerinden PKK propagandası ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içerikli paylaşım yaptıkları tespit edilen 8 şüpheli gözaltına alındığı ifade edildi.

Gözaltına alınan şahısların arasında HDP  Haliliye ilçe eşbaşkanı Hatice Göktepe'ninde bulunduğu öğrenildi.

Gözaltına alınan şahısların adreslerinde yapılan aramalarda, çok sayıda yasaklı yayın, dijital materyaller, bir adet pompalı tüfek, bir adet tabanca,  2 adet şarjör ve 24 adet 7x65 mm çapında fişek ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER