HaberlerGündemŞanlıurfa'da aracı ile çarptığı şahsın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Şanlıurfa'da aracı ile çarptığı şahsın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde kamyoneti ile yolda yürüyen şahsa çarparak ölümüne neden olan sürücü, yapılan araştırmalar sonucunda tespit edildi.

Şanlıurfa'da aracı ile çarptığı şahsın ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Kaza, 3 Şubat 2021 günü saat 19.00 sıralarında Haliliye ilçesi Mutluca Mahallesinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, yolda yürüyen H.K. (21) isimli şahsa; sürücüsü, cins/modeli ve plakası tespit edilemeyen bir araç çarptı. Aracın çarpması sonucu ağır yaralanan H.K., Harran Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Aracın sürücüsü ile olay yerinden kaçtı. Yaralı H.K., 7 Şubat 2021 tarihinde burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Jandarma tarafından yapılan araşltırmalarda kaza yapan araca ait sağ ayna parçası olay yerinde bulundu. Kazayla ilgili kamera kayıtlarını izleyen ve görgü tanıklarını dinleyen jandarma, kazaya karışan kamyoneti kullanan sürücünün H.D. (41) olduğunu tespit etti.

H.D'nin kazanın ardından aracının sağ yan aynası kırık bir şekilde sanayiye gittiği, kaza günü ise Mutluca Mahallesine çeyiz götürdüğü tespit edildi.

Şüpheli H.D, 16 Şubat 2021 tarihinde il merkezinde yakalanarak, adli makamlara teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER