HaberlerGündemŞanlıurfa'da 82 düzensiz göçmen yakalandı

Şanlıurfa'da 82 düzensiz göçmen yakalandı

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde uygulama noktasında durdurulan bir otobüste, 82 Afganistan uyruklu şahıs yakalanırken olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.

Şanlıurfa'da 82 düzensiz göçmen yakalandı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri,  gelen bir ihbarla ilgili Hilvan ilçesinde uygulama noktasında durdurdukları bir otobüste yaptıkları aramada 82 Afganistan uyruklu düzensiz göçmen tespit etti.

Otobüsü kullanan ve muavin koltuğunda bulunan 2 şüpheli şahısla beraber otobüse öncülük yaptığını tespit edilen diğer araçtaki 3 şüpheli de şahıs yakalandı.

Olayla ilgili gözaltına alınan 5 şüphelin emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER