HaberlerGündemŞanlıurfa'da 5 kişinin öldürülüğü olayla ilgili aranan firari şüpheli yakalandı

Şanlıurfa'da 5 kişinin öldürülüğü olayla ilgili aranan firari şüpheli yakalandı

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde 5 kişinin kasten öldürülmesi olayı ile ilgili aranan şüpheli düzenlenen operasyon saklandığı evde yakalandı.

Şanlıurfa'da 5 kişinin öldürülüğü olayla ilgili aranan firari şüpheli yakalandı

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, "Karaköprü ilçesi Korukezen Mahallesi'nde 26 Aralık 2020 tarihinde meydana gelen 5 kişinin  kasten öldürülmesi olayı firarisi olan şüpheli H.P.(24) JASAT timlerince yapılan istihbari çalışmalarda Şanlıurfa Merkez Karaköprü  ilçesind bir yakınının evinde  olduğu tespit edilmiştir. Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığın'dan alınan adli arama kararı ile 16 Şubat 2020 günü saat 23.00 da JASAT ve  Akziyaret J.Krk.K.lığı personeli ile beraber yapılan ev aramasında firari şüpheli H.P. yakalanmış olup ev sahibi A.P.(57) ile birlikte 17 Şubat 2020 günü mevcutlu olarak çıkarıldıkları Şanlıurfa Sulh Ceza Hakimliğince H.P. isimli şahıs tutuklanarak Hilvan T.Tipi kapalı ceza evine teslim edilmiştir. A.P. isimli şahıs ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER