HaberlerGündemŞanlıurfa'da 335 karton bandrolsüz sigara ele geçirildi

Şanlıurfa'da 335 karton bandrolsüz sigara ele geçirildi

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde "Kaçakçılıkla Mücadele kapsamında" durdurulan bir araçta 335 karton bandrolsüz sigara ele geçirildi.

Şanlıurfa'da 335 karton bandrolsüz sigara ele geçirildi

Birecik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 24 Mart 2021 tarihinde yapılan çalışmalarda; şüphe üzerine dudurulan Suriye uyruklu şahsın kullandığı araçta arama yapıldı. Yapılan aramalarda 335 karton bandrolsüz sigara ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıs ile ilgili adli tahkikat başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER