HaberlerGündemŞanlıurfa'da 2 bin 140 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa'da 2 bin 140 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde yapılan operasyonda 2 bin 140 paket kaçak sigara ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilirken cezaevi firarisi olarak aranan bir kişi de yakalandı.

Şanlıurfa'da 2 bin 140 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, " Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı,  ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Şanlıurfa İli Eyyübiye İlçesinde A.K., S.Ç., A.K. ve H.Ç. isimli şahısların illegal yollardan Suriye ülkesinden temin etmiş olduğu bandrolsüz sigaraları satmak için müşteri arayışları içerisinde olduğu bilgisi edinilmesi üzerine şahısların ikametlerinde yapılan adli arama neticesinde 2 bin 140 paket çeşitli markalarda bandrolsüz/kaçak sigara ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir. Ayrıca A.K. isimli şahsın cezaevi firarisi olarak arandığı tespit edilmiş ve şahıs kaçmaya çalıştığı esnada kıskıvrak yakalanmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER