HaberlerGündemŞanlıurfa'da 2 bin 140 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa'da 2 bin 140 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde yapılan operasyonda 2 bin 140 paket kaçak sigara ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilirken cezaevi firarisi olarak aranan bir kişi de yakalandı.

Şanlıurfa'da 2 bin 140 paket kaçak sigara ele geçirildi

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, " Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı,  ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Şanlıurfa İli Eyyübiye İlçesinde A.K., S.Ç., A.K. ve H.Ç. isimli şahısların illegal yollardan Suriye ülkesinden temin etmiş olduğu bandrolsüz sigaraları satmak için müşteri arayışları içerisinde olduğu bilgisi edinilmesi üzerine şahısların ikametlerinde yapılan adli arama neticesinde 2 bin 140 paket çeşitli markalarda bandrolsüz/kaçak sigara ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir. Ayrıca A.K. isimli şahsın cezaevi firarisi olarak arandığı tespit edilmiş ve şahıs kaçmaya çalıştığı esnada kıskıvrak yakalanmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER