HaberlerGündemŞanlıurfa'da 110 bin lira değerinde zirai alet çalan hırsızlar yakalandı

Şanlıurfa'da 110 bin lira değerinde zirai alet çalan hırsızlar yakalandı

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde çalınan zirai aletler, 20 gün süren çalışmalar sonucunda bulunarak sahibine teslim edildi.

Şanlıurfa'da 110 bin lira değerinde zirai alet çalan hırsızlar yakalandı

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, " Şanlıurfa İli Bozova ilçesi Yaylak mahallesinde 16 Şubat 2021 günü toplamda 699 parça ve yaklaşık maliyeti 110 bin Türk Lirası olan zirai alet ve edevatlar, işyerinde bulunan güvenlik kamerasının kabloları kesilmek suretiyle çalınmıştır. Olayla ilgili Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığının dedektifleri olan JASAT tarafından 20 günlük uzun uğraşlar ve ayrıntılı saha araştırması neticesinde suçu işledikleri tespit edilen N.Ş., Y.Y. ve E.Ç. isimli şahısların ikametlerinde ve işyerinde yapılan adli arama ile ele geçirilmiş ve mağdur B.K.’ ye teslim edilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER