HaberlerGündemŞanlıurfa'da 110 bin lira değerinde zirai alet çalan hırsızlar yakalandı

Şanlıurfa'da 110 bin lira değerinde zirai alet çalan hırsızlar yakalandı

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde çalınan zirai aletler, 20 gün süren çalışmalar sonucunda bulunarak sahibine teslim edildi.

Şanlıurfa'da 110 bin lira değerinde zirai alet çalan hırsızlar yakalandı

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, " Şanlıurfa İli Bozova ilçesi Yaylak mahallesinde 16 Şubat 2021 günü toplamda 699 parça ve yaklaşık maliyeti 110 bin Türk Lirası olan zirai alet ve edevatlar, işyerinde bulunan güvenlik kamerasının kabloları kesilmek suretiyle çalınmıştır. Olayla ilgili Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığının dedektifleri olan JASAT tarafından 20 günlük uzun uğraşlar ve ayrıntılı saha araştırması neticesinde suçu işledikleri tespit edilen N.Ş., Y.Y. ve E.Ç. isimli şahısların ikametlerinde ve işyerinde yapılan adli arama ile ele geçirilmiş ve mağdur B.K.’ ye teslim edilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER