HaberlerGündemSamsun'da Zafer Bayramı resepsiyonu

Samsun'da Zafer Bayramı resepsiyonu

Samsun Valiliği tarafından, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. yıl dönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.

Samsun'da Zafer Bayramı resepsiyonu
Samsun Valiliği tarafından, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. yıl dönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.

Yelken Kulüp bahçesinde Vali Hüseyin Aksoy ile eşi Hülya Aksoy'un ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyona; Samsun Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Selim Kahveci, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun İlçesi Kaymakamları, OMÜ Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Akan, Samsun Başarı Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Yunus Bekdemir, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, daire müdürleri ve askeri erkan katıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı pastası, 10. Yıl Marşı eşliğinde Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, eşi Hülya Aksoy, Samsun Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Selim Kahveci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından kesilerek davetlilere ikram edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER