HaberlerGündemSamsun'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 435 kişiye ceza verildi

Samsun'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 435 kişiye ceza verildi

​Samsun Valiliği, Coronavirus tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden şahıslara toplamında bir milyon 238 bin 585 TL idari para cezası uygulandığını belirtti.

Samsun'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 435 kişiye ceza verildi

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Coronavirus salgınının toplum sağlığı açısından oluşturduğu riski yönetebilmek, sosyal hareketliliği ve insanlar arası teması azaltarak sosyal izolasyonu tesis etmek amacıyla İl Umumi Hıfzıssıhha ve İl Pandemi Kurulunca birçok karar alınıp uygulandığı ifade edildi.

Bu kapsamda; 11-14 Aralık'ta uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 435 şahsa idari işlem yapılarak bir milyon 238 bin 585 TL idari para cezası uygulandığı kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER