HaberlerGündemŞampiyonlar Kaymakam Cıbır"ı Ziyaret Etti

Şampiyonlar Kaymakam Cıbır"ı Ziyaret Etti

Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan bayan sporcular, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu(nun düzenlediği Türkiye Şampiyonalarında masa tenisi ve atletizm dallarında elde ettikleri başarının ardından Kaymakam Yusuf Cıbır’ı ziyaret etti. Sporcular müsabakalarda kazandıkları madalyaları Kula Kaymakamı Yusuf Cıbır’a hediye ettiler. Kaymakam Cıbır da madalyaları te

Şampiyonlar Kaymakam Cıbır"ı Ziyaret Etti
Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan bayan sporcular, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu(nun düzenlediği Türkiye Şampiyonalarında masa tenisi ve atletizm dallarında elde ettikleri başarının ardından Kaymakam Yusuf Cıbır’ı ziyaret etti. Sporcular müsabakalarda kazandıkları madalyaları Kula Kaymakamı Yusuf Cıbır’a hediye ettiler. Kaymakam Cıbır da madalyaları tekrar sporculara taktı.

Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Seyfettin Erkaya, yaptığı açıklamada, “Sporcularımız bugüne kadar gittikleri her müsabakada başarılı sonuçlar aldılar. Bu son müsabakada da yoğun bir emek harcayarak çok başarılı oldular ve 3 Türkiye şampiyonluğu, 1 Türkiye ikinciliği, 1 de Türkiye üçüncülüğü kazandılar. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Kaymakam Cıbır da, engelli sporcuların katıldıkları her müsabakadan başarı ile döndüklerini ve Kula’nın gurur kaynağı olduklarını belirterek, tek tek tebrik etti.

Bu arada, Müdür Erkaya ve sporcular, yapmış oldukları tabloyu da Kula Kaymakamı Yusuf Cıbır’a hediye ettiler.

İLGİLİ HABERLER

DAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıSokağa çıkma kısıtlaması başladıSokağa çıkma kısıtlaması başladıDiyarbakır'da kar ile mücadele çalışmaları devam ediyorDiyarbakır'da kar ile mücadele çalışmaları devam ediyorDonarak şehit olan 120 Vanlı çocuk için program düzenlendiDonarak şehit olan 120 Vanlı çocuk için program düzenlendiTürkiye'de 149 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 149 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
SIRADAKİ HABER