HaberlerGündemSakarya"da 45 Koruyucu Aile Var

Sakarya"da 45 Koruyucu Aile Var

Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem Toprak, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret ederek, yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Sakarya"da 45 Koruyucu Aile Var
Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem Toprak, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret ederek, yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileğinde bulundu.

SATSO eski Meclis Üyesi Necmi İbil ile birlikte SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul’u ziyaret eden Sosyal Politikalar İl Müdürü Toprak, il müdürlükleri içerisinde 3. olduklarının altını çizerek, “Yürüttüğümüz Sevgi Evi ve Koruyucu Aile çalışmaları ile başarılı bir çizgi yakaladık. Devlet himayesindeki çocuklarımızı cocukevleri ve koruyucu ailelerle hayata katma çabası içindeyiz. Bugün 45 çocuğumuz koruyucu aile ile sıcak bir yuvada mutlu bir şekilde hayatlarına devam etmekteler. Sosyal devlet anlayışı ile çalışmalarımız devam edecek” dedi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu çocuklar hepimizin. Toplum olarak, bu çocuklarımıza kucak açmak, onları en iyi şekilde yetiştirmek, onları korumak ve kollamak, onlara yuva sıcaklığını sunmak hepimizin görevi. İmkanı olan herkesin sosyal sorumluluk bilinci içerisinde bu çocuklarımıza yuva sıcaklığını sunmalı. Koruyucu Aile projesi bu anlamda gerçekten çok güzel bir proje” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Ağrı'da kilolarca kaçak tütün ve mamulü ele geçirildiAğrı'da kilolarca kaçak tütün ve mamulü ele geçirildiVan'da İl Koordinasyon Kurulu 2021 yılı birinci dönem toplantısını gerçekleştirdiVan'da İl Koordinasyon Kurulu 2021 yılı birinci dönem toplantısını gerçekleştirdiKışın soğuğunda evlat nöbeti devam ediyorKışın soğuğunda evlat nöbeti devam ediyorElâzığ İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşı bilgilendirme masası kurduElâzığ İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşı bilgilendirme masası kurduAdıyaman'da kapalı köy yollarını açma çalışmaları devam ediyorAdıyaman'da kapalı köy yollarını açma çalışmaları devam ediyor
SIRADAKİ HABER