HaberlerGündemSakarya Caddesi'nin iyileştirilme çalışmaları tamamlanıyor

Sakarya Caddesi'nin iyileştirilme çalışmaları tamamlanıyor

​Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin kendi imkanlarıyla yaşama geçirmeye çalıştığı park çalışmalarını ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileme projesinin sürdürüldüğü Sakarya Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Sakarya Caddesi'nin iyileştirilme çalışmaları tamamlanıyor

Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar Mahallesi’nde yapımı devam eden 25 bin metrekarelik çok amaçlı parkın son halini ve ilçenin alışverişteki kalbi sayılan Sakarya Caddesi’ndeki cephe düzenleme çalışmalarını inceledi.

Bağcılar Mahallesi Haskir Caddesi üzerinde Gökkuşağı Evleri yakınlarında yapımı devam eden çok amaçlı park çalışmalarının son durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Beyoğlu, dinlenme alanları, yeşil kuşak ve spor tesislerini içeren projenin en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti.

Beyoğlu, "İlçemizin en büyük park projelerinden olan bu projemiz planlandığı şekilde devam ediyor. Tamamlandığında vatandaşlarımız için ciddi bir huzur ve oksijen imkânı sunacak" dedi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileme, iyileştirme ve cephe düzenleme çalışmalarının gerçekleştirildiği Sakarya Caddesi’nde incelemelerde bulunan Beyoğlu, "Esnafımızın ve vatandaşımızın sağlıklı bir ortama kavuşması için gereken ne ise yapılıyor. Bağlar halkına hizmet etmekten haz alıyoruz. Bize dua edin yeter." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiBitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıSokağa çıkma kısıtlaması başladıSokağa çıkma kısıtlaması başladı
SIRADAKİ HABER