HaberlerGündemŞahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu Regaib Kandilini kutladı

Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu Regaib Kandilini kutladı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, üç ayların manevi iklimine girildiği müjdesini taşıyan Regaib Kandiline ulaşmanın heyecanı içerisinde olduğunu ifade etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu Regaib Kandilini kutladı

Tahmazoğlu, Regaib Kandili münasebetiyle yayınladığı mesajında, toplumsal huzura vesile olan mübarek üç ayların başlangıcı Regaib Kandilinin tüm İslam âlemine hayırlı olmasını diledi.

Tahmazoğlu mesajında, "Mübarek Regaip Kandili üç ayların başlangıcı. Üç aylar Recep, Şaban, Ramazan rahmetin bol bol yağdığı, insanların huzur ve mutluluğu bulduğu Ramazan ayı üç aylar içerisinde Kur’an-ı Kerim’in nazil olduğu bir ay. Bu aylar içerisinde çok güzel mübarek geceler var. Rabbim bu üç ayları güzel bir şekilde değerlendirmek, hakkıyla eda etmek nasip eylesin. Bu vesileyle Tüm hemşerilerimizin ve kardeşlerimizin mübarek Regaip kandilini kutluyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER