HaberlerGündemŞahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu Regaib Kandilini kutladı

Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu Regaib Kandilini kutladı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, üç ayların manevi iklimine girildiği müjdesini taşıyan Regaib Kandiline ulaşmanın heyecanı içerisinde olduğunu ifade etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu Regaib Kandilini kutladı

Tahmazoğlu, Regaib Kandili münasebetiyle yayınladığı mesajında, toplumsal huzura vesile olan mübarek üç ayların başlangıcı Regaib Kandilinin tüm İslam âlemine hayırlı olmasını diledi.

Tahmazoğlu mesajında, "Mübarek Regaip Kandili üç ayların başlangıcı. Üç aylar Recep, Şaban, Ramazan rahmetin bol bol yağdığı, insanların huzur ve mutluluğu bulduğu Ramazan ayı üç aylar içerisinde Kur’an-ı Kerim’in nazil olduğu bir ay. Bu aylar içerisinde çok güzel mübarek geceler var. Rabbim bu üç ayları güzel bir şekilde değerlendirmek, hakkıyla eda etmek nasip eylesin. Bu vesileyle Tüm hemşerilerimizin ve kardeşlerimizin mübarek Regaip kandilini kutluyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Otomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladı​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır
SIRADAKİ HABER