HaberlerGündemSağlıkçıların Uludağ"da mahsur kaldıkları yerden kurtarılması kamerada

Sağlıkçıların Uludağ"da mahsur kaldıkları yerden kurtarılması kamerada

Bursa Uludağ'dan, yürüyerek şehir merkezine inmeye çalışırken kaybolan 5 sağlıkçının saatler süren çalışma sonrası kurtarılması ekiplerin kamerasına yansıdı. Uludağ Bakacak mevkiinin alt tarafında bulunan Softaboğan Deresi'nde yürürken 50 metrelik derin kayaların bulunduğu Kuruçınar mevkisinde uçurumda sıkışıp kalan Şevket Yılmaz Hastanesi çalışanlarından Hüseyin Üstündağ, Cahit Doğru, Süleyman Çevik, Levent Çetinçelik ve Mehmet Kaçar, 20 saatlik zorlu bir çalışma sonrasında kurtarıldı. Dün gece

Sağlıkçıların Uludağ"da mahsur kaldıkları yerden kurtarılması kamerada
Bursa Uludağ'dan, yürüyerek şehir merkezine inmeye çalışırken kaybolan 5 sağlıkçının saatler süren çalışma sonrası kurtarılması ekiplerin kamerasına yansıdı.
Uludağ Bakacak mevkiinin alt tarafında bulunan Softaboğan Deresi'nde yürürken 50 metrelik derin kayaların bulunduğu Kuruçınar mevkisinde uçurumda sıkışıp kalan Şevket Yılmaz Hastanesi çalışanlarından Hüseyin Üstündağ, Cahit Doğru, Süleyman Çevik, Levent Çetinçelik ve Mehmet Kaçar, 20 saatlik zorlu bir çalışma sonrasında kurtarıldı.
Dün gece saat 23.00 sularında kurtarılarak Uludağ oteller bölgesine çıkarılan sağlıkçıların, kurtarılması için yapılan çalışmalar ve zorlu intikal kameralara yansıdı. Görüntülerde sağlıkçıları kurtarmak için işaret fişekleri atılması ve zorlu intikaller ve aramalar kameraya yansıyor.


İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER