HaberlerGündemSağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'un çarpıtılan röportajı hakkında bilgilendirme

Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'un çarpıtılan röportajı hakkında bilgilendirme

​Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'un yaptığı röportaj, art niyetli kişiler tarafından propaganda malzemesi yapıldı.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'un çarpıtılan röportajı hakkında bilgilendirme

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, İlke Haber Ajansına10 - 14 Mart 2021 tarihlerinde ayrı ayrı verdiği röportaj öncesi kameramanın sohbet esnasında kayda aldığı detay çekimlerdeki seslerde bir takım bağlamından kopuk sözler duyuluyor.

Durmuş'un aleyhine propaganda malzemesi yapılan sözler 2 ayrı cümlenin kesik-kopuk halidir. Videoya dikkatli bakılırsa ses tonu, ortam sesi ve çekilen detay görüntüleri değiştiği görülmektedir.

Kayda giren cümleler şu şekilde;

"1. Cümle: ‘Başkanlar kurulu toplantısı yapıyoruz. Başkanlar Kurulu toplantısından sonra bir dizi basın açıklamalarımız, eylemlerimiz olacaktır.' 2. Cümle: ‘Biz daha önce birkaç kere eylem kararı aldık ancak araya ülke gündemini etkileyen sınır ötesi harekatlar, depremler ve son olarak pandemi gibi olaylar girince bunları gerçekleştiremedik.’ ‘İnşallah başka bir şey çıkmaz. Ne zaman niyetlensek başımıza bir iş geldi.' şeklindeydi."   

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER