HaberlerGündemSağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'un çarpıtılan röportajı hakkında bilgilendirme

Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'un çarpıtılan röportajı hakkında bilgilendirme

​Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'un yaptığı röportaj, art niyetli kişiler tarafından propaganda malzemesi yapıldı.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'un çarpıtılan röportajı hakkında bilgilendirme

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, İlke Haber Ajansına10 - 14 Mart 2021 tarihlerinde ayrı ayrı verdiği röportaj öncesi kameramanın sohbet esnasında kayda aldığı detay çekimlerdeki seslerde bir takım bağlamından kopuk sözler duyuluyor.

Durmuş'un aleyhine propaganda malzemesi yapılan sözler 2 ayrı cümlenin kesik-kopuk halidir. Videoya dikkatli bakılırsa ses tonu, ortam sesi ve çekilen detay görüntüleri değiştiği görülmektedir.

Kayda giren cümleler şu şekilde;

"1. Cümle: ‘Başkanlar kurulu toplantısı yapıyoruz. Başkanlar Kurulu toplantısından sonra bir dizi basın açıklamalarımız, eylemlerimiz olacaktır.' 2. Cümle: ‘Biz daha önce birkaç kere eylem kararı aldık ancak araya ülke gündemini etkileyen sınır ötesi harekatlar, depremler ve son olarak pandemi gibi olaylar girince bunları gerçekleştiremedik.’ ‘İnşallah başka bir şey çıkmaz. Ne zaman niyetlensek başımıza bir iş geldi.' şeklindeydi."   

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER