HaberlerGündemSağlık Camiasının Acı Günü

Sağlık Camiasının Acı Günü

Şannlıurfa Kamu Hastaneler Birliği tarafından dün kazada hayatını kaybeden hemşire Nursel Baydar için başsağlığı mesajı yayınladı.

Sağlık Camiasının Acı Günü
Şannlıurfa Kamu Hastaneler Birliği tarafından dün kazada hayatını kaybeden hemşire Nursel Baydar için başsağlığı mesajı yayınladı.

Yapılan açıklamada, ’’İlimiz Akçakale Devlet H'astanesinde Hemşire olarak görev yapan Nursel Baydar ile nişanlısı Mustafa Karadurmuş Şanlıurfa-Akçakale karayolunun 40’ncı kilometresinde bulunan Koruklu Köyü yakınlarında trafik kazası geçirmişlerdir. Kazada Nişanlısı Mustafa Karadurmuş olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Akçakale Devlet Hastanesi'nde görevli Hemşire Nursel Baydar ağır yaralanmıştır. Yaralı Nursel Baydar’a ilk müdahalesi meslektaşları tarafından olay yerinde yapılmış, sonrasında Ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırılmıştır. Tedavisine başlanan Baydar tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir.

Trafik kazasında hakkın Rahmetine kavuşan meslektaşımıza yüce Allah'tan rahmet, acılı ailesine, sevdiklerine, sevenlerine ve tüm sağlık çalışanlarına sabırlar dileriz" denildi.

İLGİLİ HABERLER

Coronavirus Bilim Kurulu bugün toplanıyorCoronavirus Bilim Kurulu bugün toplanıyorOlumsuz hava koşulları nedeni ile İDO ve BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları nedeni ile İDO ve BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiAdana İl Müftüsü Çınar: Musibetler ahirete hazırlık için imtihan vesileleridirAdana İl Müftüsü Çınar: Musibetler ahirete hazırlık için imtihan vesileleridirAdana'da aranan 235 kişi yakalandıAdana'da aranan 235 kişi yakalandıMeteorolojiden çok kuvvetli yer yer şiddetli yağış uyarısıMeteorolojiden çok kuvvetli yer yer şiddetli yağış uyarısı
SIRADAKİ HABER