HaberlerGündemSağlık çalışanlarına hatıra ormanı oluşturuldu

Sağlık çalışanlarına hatıra ormanı oluşturuldu

Mardin’de yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgınının Türkiye’de görüldüğü günden itibaren mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanları için hatıra ormanı oluşturuldu.

Sağlık çalışanlarına hatıra ormanı oluşturuldu

Orman Haftası münasebetiyle Mardin Artuklu Üniversitesi kampüs alanında oluşturulan Hatıra Ormanı’na kentte görevli sağlık çalışanları adına fidan dikimi gerçekleştirildi.

Fidan dikimine katılan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, toplumun tüm kesimlerinden önemli destek gördüklerini, sağlık çalışanlarının hatırlanmasının onlara yalnız olmadıklarını hissettireceğini söyledi.

Sağlık Müdürü Yavuz, “Fidanların temini konusunda önemli katkılar sunan TEMA Vakfı Mardin İl Temsilcisi Kemal Aktürk, çevre düzenlemesi ve yer temininde büyük emek harcayan Artuklu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Gülcan Çiftiçioğlu'na, Şehit Öğretmen Necmi Karataş Özel Eğitim Okulu Müdürü Şerif Saruhan’a, Down Sendromlu çocuklara, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcı Ahmet Doğan’a, Uzm. Dr. Ali Arıkan'a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER