HaberlerGündemSafvet Kolleji"nin başarılı öğrencileri altınla ödüllendirildi

Safvet Kolleji"nin başarılı öğrencileri altınla ödüllendirildi

Bursa İnegöl Özel Nilüfer Safvet Koleji, uluslar arası, ulusal il ve ilçe genelinde düzenlenen yarışmalarda başarılı olan öğrencilerini törenle ödüllendirdi.

Safvet Kolleji"nin başarılı öğrencileri altınla ödüllendirildi
Bursa İnegöl Özel Nilüfer Safvet Koleji, uluslar arası, ulusal il ve ilçe genelinde düzenlenen yarışmalarda başarılı olan öğrencilerini törenle ödüllendirdi.

Okulun uluslar arası derece kazanan 7 öğrencisi ile ulusal düzeyde başarı sağlayan 4 öğrencisine okul yönetim kurulu tarafından ödül verildi. Okulun bahçesinde düzenlenen ödül törenine okul yönetim kurulu üyeleri, davetliler, öğrenci velileri, okulun idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı. Ödül töreni öncesi öğrencilerin okuduğu Kur'an-ı Kerim, şiirler ve müzik öğretmeninin ve öğrencilerinin seslendirdiği ilahiler programa katılanlar tarafından ilgiyle dinlendi.

Ödül töreninde konuşma yapan Özel Nilüfer Safvet Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Azmettin Gündüz, "Okulumuz açıldığı günden bugüne İnegölümüze eğitimde ilkleri yaşatmıştır. Uluslar arası, ulusal ve il genelinde yapılan yarışmalarda ilçemizi en güzel şekilde temsil etmiştir. Okulumuz olimpiyat ve proje yarışmalarında olduğu gibi sporda sanatta da başarılı öğrenciler yetiştirmektedir. İnegöl Matematik Olimpiyatı'nda okul olarak İnegöl'ün en başarılı okulu olduğunu kanıtladı. Bugünkü ödül töreni de bunun en güzel kanıtıdır. Biz okul olarak ilçemizin adını eğitimde duyurmak için öğretmen ve öğrencilerimizle gece gündüz demeden çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıTürkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecekKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecek​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız
SIRADAKİ HABER