HaberlerGündemRusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Rusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Türkiye-Rusya Ortak Gözetleme Merkezi'ne ilişkin mutabakat zaptının uygulanmasına yönelik usul ve esasların görüşülmesine bugün de devam ediliyor.

Rusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Milli Savunma Bakanlığından konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Rusya Federasyonu heyeti ile Türk-Rus Ortak Gözetleme Merkezi’ne ilişkin toplantılara bugün de devam edilecektir." denildi.

Heyetler arasındaki ilk toplantı dün Milli Savunma Bakanlığı'nda gerçekleştirilmişti.

Toplantının ardından yapılan açıklamada, "Türk ve Rus askeri heyetleri arasında Karabağ'daki ateşkes sonrasında yapılacak çalışmalar ile İdlip başta olmak üzere Suriye’deki durumun ele alındığı Milli Savunma Bakanlığındaki teknik görüşmelerin bugünkü kısmı tamamlanmıştır. Görüşmelere yarın devam edilecektir." ifadeleri kullanılmıştı.

İLGİLİ HABERLER

6 ilde PKK operasyonu: 14 gözaltı kararı6 ilde PKK operasyonu: 14 gözaltı kararıCovid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildiCovid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildiÜç bölgeli rotasyon sistemine geçilmesi talep ediliyorÜç bölgeli rotasyon sistemine geçilmesi talep ediliyorFETÖ'ye mali destek sağladığı iddia edilen iş adamlarına yönelik operasyonFETÖ'ye mali destek sağladığı iddia edilen iş adamlarına yönelik operasyonMeteorolojiden sel ve su baskını uyarısıMeteorolojiden sel ve su baskını uyarısı
SIRADAKİ HABER