HaberlerGündemRusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Rusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Türkiye-Rusya Ortak Gözetleme Merkezi'ne ilişkin mutabakat zaptının uygulanmasına yönelik usul ve esasların görüşülmesine bugün de devam ediliyor.

Rusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Milli Savunma Bakanlığından konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Rusya Federasyonu heyeti ile Türk-Rus Ortak Gözetleme Merkezi’ne ilişkin toplantılara bugün de devam edilecektir." denildi.

Heyetler arasındaki ilk toplantı dün Milli Savunma Bakanlığı'nda gerçekleştirilmişti.

Toplantının ardından yapılan açıklamada, "Türk ve Rus askeri heyetleri arasında Karabağ'daki ateşkes sonrasında yapılacak çalışmalar ile İdlip başta olmak üzere Suriye’deki durumun ele alındığı Milli Savunma Bakanlığındaki teknik görüşmelerin bugünkü kısmı tamamlanmıştır. Görüşmelere yarın devam edilecektir." ifadeleri kullanılmıştı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER