HaberlerGündemRusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Rusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Türkiye-Rusya Ortak Gözetleme Merkezi'ne ilişkin mutabakat zaptının uygulanmasına yönelik usul ve esasların görüşülmesine bugün de devam ediliyor.

Rusya ile Karabağ görüşmelerinde ikinci gün

Milli Savunma Bakanlığından konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Rusya Federasyonu heyeti ile Türk-Rus Ortak Gözetleme Merkezi’ne ilişkin toplantılara bugün de devam edilecektir." denildi.

Heyetler arasındaki ilk toplantı dün Milli Savunma Bakanlığı'nda gerçekleştirilmişti.

Toplantının ardından yapılan açıklamada, "Türk ve Rus askeri heyetleri arasında Karabağ'daki ateşkes sonrasında yapılacak çalışmalar ile İdlip başta olmak üzere Suriye’deki durumun ele alındığı Milli Savunma Bakanlığındaki teknik görüşmelerin bugünkü kısmı tamamlanmıştır. Görüşmelere yarın devam edilecektir." ifadeleri kullanılmıştı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER