HaberlerGündemRuhsatsız silah ve uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandı

Ruhsatsız silah ve uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandı

Ankara'da ruhsatsız silah ticareti yaptığı tespit edilen 6 kişiye yönelik gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda, 5 kişi gözaltına alınırken bir kişinin yakalanmasına yönelik çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Ruhsatsız silah ve uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandı

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, bugün kentte yapılan uyuşturucu ve ruhsatsız silah operasyonu hakkında kamuoyuna bilgilendirmede bulundu.

Yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce 21 Ocak günü ilimizde ruhsatsız silah ticareti yaptığı tespit edilen 6 şahsa yönelik 8 adreste gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda, 5 şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Operasyonda 2 adet ruhsatsız tabanca, 73 adet fişek, 61 adet sentetik ecza maddesi ve 45 gram esrar ele geçirilmiştir.

Diğer şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız devam etmektedir."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER