HaberlerGündemRTÜK Üst Kurulu toplantısı Adıyaman'da yapılacak

RTÜK Üst Kurulu toplantısı Adıyaman'da yapılacak

​RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yerel basının sorunları ve çözüm önerilerini konuştu.

RTÜK Üst Kurulu toplantısı Adıyaman'da yapılacak

RTÜK Üst Kurul Toplantısının Adıyaman’da düzenlenmesi için davette bulunan Kılınç RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i makamında ziyaret etti.

Kılınç, ziyarette yerel basının sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunup, RTÜK’ün her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği Üst Kurul Toplantısının bir tanesinin de Adıyaman Belediyesi ev sahipliğinde Adıyaman’da düzenlemesi için davette bulundu.

Görüşmeyi değerlendiren Kılınç “RTÜK Başkanımız Ebubekir Şahin'e ilimizdeki yerel basının sorunları ve çözüm önerileri üzerine bir toplantı gerçekleştirdik. Doğru ve ilkeli habercilikte medyamıza verdiğimiz önemden dolayı gerçekleştirilen bu toplantımız oldukça verimli geçti. Ayrıca RTÜK Başkanımıza, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Üst Kurul Toplantılarından bir tanesini Adıyaman Belediyemiz ev sahipliğinde Adıyaman’da düzenleme teklifinde bulunduk. Kendileri de Mayıs ayı toplantısı için bu davetimizi kabul etti. İnşallah Mayıs ayında RTÜK Üst Kurul Üyelerini ilimizde misafir edeceğiz. İlgilerinden dolayı kıymetli başkana teşekkür ediyorum.” dedi.

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ise y “Kendilerini RTÜK’te ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Üst Kurul olarak kadim şehir Adıyaman’da bulunmaktan büyük onur duyarız.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER