HaberlerGündemResulayn'da bombalı saldırı: 3 ölü

Resulayn'da bombalı saldırı: 3 ölü

Suriye'nin Resulayn kentinde, bomba yüklü aracın patlatılması sonucu biri kadın olmak üzere 3 kişi hayatını kaybetti,9 sivilde yaralandı.

Resulayn'da bombalı saldırı: 3 ölü

Şanlıurfa Valiliğinden olayla ilgili yapılan açıklamada, "25 Şubat 2021 tarihinde saat 14.00 sıralarında Barış Pınarı Bölgesi'nde yer alan Resulayn ilçesinde, seyir halindeki el yapımı patlayıcı yüklü bir aracın, PKK/KCK-PYD/YPG’liler tarafından patlatılması sonucu; araç sürücüsü ile birlikte araçta bulunan biri kadın 3 Suriye vatandaşı hayatını kaybetmiş, 9 Suriye vatandaşı ise yaralanmıştır. Yaralılar Resulayn Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER