HaberlerGündem‘Resmi belgede sahtecilik ve zimmet’ suçundan aranan şahıs yakalandı

‘Resmi belgede sahtecilik ve zimmet’ suçundan aranan şahıs yakalandı

Batman’da “Kamu Görevlisinin Resmi Belgede Sahteciliği” ile “Zimmet” suçundan 21 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arandığı belirtilen N. K.’nin yakalanarak cezaevine teslim edildiği bildirildi.

‘Resmi belgede sahtecilik ve zimmet’ suçundan aranan şahıs yakalandı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Ekiplerimiz tarafından Korik Mahallesi TPOA Bulvarı üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan N.K. isimli şahsın yapılan UYAP sorgulamasında; ‘Kamu Görevlisinin Resmi Belgede Sahteciliği’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezası ile ‘Zimmet’ suçundan 15 yıl hapis cezası olmak üzere toplamda 2 ayrı dosyadan 21 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arandığı anlaşılmıştır. N.K. isimli şahıs yakalanarak, İl Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edilmiştir.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER