HaberlerGündemRektör Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti

Rektör Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret etti.

Rektör Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti

Ziyarette Rektör Demir, üniversitenin şehrin ve ülkenin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yapmak istediklerini ve bu yönde projeler geliştirdiklerini anlattı.

Bakan Soylu’nun ülke adına yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve Batman Üniversitesi olarak ülke için yapılacak çalışmalarda yer almaktan mutlu olacaklarını belirten Prof. Dr. İdris Demir, Bakan Soylu’ ya çalışmalarında başarılar dileyerek günün anısına hediye takdim etti.

Batman Üniversitesinin bölgesinde öncü bir üniversite olması için her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını anlatan Bakan Süleyman Soylu, üniversitelerin şehirlerine ve ülkeye yaptığı katkıları çok önemsediklerini söyledi.

Geleceğin mimarı olan gençlerin vatan sevdalısı bireyler olarak yetişmesi ve ülkelerine fayda sağlamaları adına verilecek eğitimlerin önemine dikkat çeken Bakan Soylu, Rektör Demir’e çalışmalarında başarılar diledi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER