HaberlerGündemRamazan'da 11 kişiye tekerlekli sandalye yardımı yapıldı

Ramazan'da 11 kişiye tekerlekli sandalye yardımı yapıldı

Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.Konu ile açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Belediye olarak ihtiyaç sahibi kişilere yardımların sürdüğünü belirterek, "Engelli vatandaşlarımıza ulaşabilmek ve onların ihtiyaçlarını giderebilmek adına titiz çalışmalar yürütüyoruz. Bu yıl içerisinde 11 ihtiyaç sahibi vatandaşımıza tekerlekli sandalye yardımında bulunduk. Bu yardımlarımız devam edecek."

Ramazan'da 11 kişiye tekerlekli sandalye yardımı yapıldı
Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.
Konu ile açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Belediye olarak ihtiyaç sahibi kişilere yardımların sürdüğünü belirterek, "Engelli vatandaşlarımıza ulaşabilmek ve onların ihtiyaçlarını giderebilmek adına titiz çalışmalar yürütüyoruz. Bu yıl içerisinde 11 ihtiyaç sahibi vatandaşımıza tekerlekli sandalye yardımında bulunduk. Bu yardımlarımız devam edecek." dedi.

Kesimoğlu, talep olması halinde Belediye Meclisi kararı ile tekerlekli sandalye yardımında bulunmaya devam edeceklerini ifade ederek, depolarında kullanıma hazır 20'si manuel, 1'i akülü toplam 21 adet tekerlekli sandalye bulunduğunu da sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Habur Sınır Kapısında binlerce kaçak sigara ve yüzlerce cep telefonu ele geçirildiHabur Sınır Kapısında binlerce kaçak sigara ve yüzlerce cep telefonu ele geçirildiElâzığ Valisi depremzedeleri ziyaret ettiElâzığ Valisi depremzedeleri ziyaret ettiKüffar Fransız askerlerin katlettiği tesettür şehidi: Mehmet KamilKüffar Fransız askerlerin katlettiği tesettür şehidi: Mehmet KamilŞehid Mehmet Kamil ve annesi dualarla anıldıŞehid Mehmet Kamil ve annesi dualarla anıldıDiyanet personel alımı sözlü sınav tarihi açıklandıDiyanet personel alımı sözlü sınav tarihi açıklandı
SIRADAKİ HABER