HaberlerGündemRadyasyon Önleme Harcı Projesi doktorlara tanıtıldı

Radyasyon Önleme Harcı Projesi doktorlara tanıtıldı

'Bu Benim Eserim Projesi' yarışmasında Türkiye birincisi olan proje, Side'de doktorlara tanıtıldı.

Radyasyon Önleme Harcı Projesi doktorlara tanıtıldı
'Bu Benim Eserim Projesi' yarışmasında Türkiye birincisi olan proje, Side'de doktorlara tanıtıldı.

Özel Toros Sema Ortaokulu, Side Anadolu Hastanesi'ni ziyaret ederek birinci gelen projeleri hakkında bilgilendirme yaptı. 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı 9. Bu Benim Eserim TÜBİTAK-Milli Eğitim Bakanlığı matematik ve fen bilimleri yarışmasında 'Özel Karışımlı Çamurdan Gelen, Radyasyon Engelleme Harcı' projesiyle birinci olan 6. sınıf öğrencisi Reşat Göktan Özturan, hastane yönetimi ve doktorlara bilgilendirmede bulundu. Proje danışman ve fen bilgisi öğretmeni Mehmet Yılmaz yaptığı açıklamada, projelerinin Ankara final sergisinde Türkiye 1.'si olduğunu kaydetti.

Özel Toros Sema Ortaokulu Müdür Yardımcısı Vedat Özcan hastane yetkililerine teşekkür ederek plaket taktim etti. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Fatih Demircioğlu projesi birinci olan öğrenci Reşat Göktan Özturan ve öğretmeni Mehmet Yılmaz'ı tebrik etti.

İLGİLİ HABERLER

Güzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vuruldu
SIRADAKİ HABER