HaberlerGündemQamişlo'da hareketli saatler yaşandı

Qamişlo'da hareketli saatler yaşandı

Suriye'nin Qamişlo kenti semalarında yaşanan helikopter hareketliliğinin ardından kentten yükselen silah sesleri Mardin'in Nusaybin ilçesinden de duyuldu.

Qamişlo'da hareketli saatler yaşandı

Nusaybin'e sınır komşusu olan, Suriye'nin Qamişlo kenti havaalanından kalkan 2 Rus helikopteri, kent üzerinde bir süre uçuş gerçekleştirdikten sonra kentin batı kısmına doğru giderek gözden kayboldu.

Hava hareketliliğinin yaşanmasının ardından kente ağır silah sesleri duyulmaya başladı. Çatışma seslerinin yoğunlaştığı bölgeye doğru ambulans hareketliliğinin yaşandığı dakikalar Nusaybin'den de gözlemlendi.

Qamişlo kentinden yükselen silah seslerinin nedeni henüz öğrenilmedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER