HaberlerGündemQamişlo'da hareketli saatler yaşandı

Qamişlo'da hareketli saatler yaşandı

Suriye'nin Qamişlo kenti semalarında yaşanan helikopter hareketliliğinin ardından kentten yükselen silah sesleri Mardin'in Nusaybin ilçesinden de duyuldu.

Qamişlo'da hareketli saatler yaşandı

Nusaybin'e sınır komşusu olan, Suriye'nin Qamişlo kenti havaalanından kalkan 2 Rus helikopteri, kent üzerinde bir süre uçuş gerçekleştirdikten sonra kentin batı kısmına doğru giderek gözden kayboldu.

Hava hareketliliğinin yaşanmasının ardından kente ağır silah sesleri duyulmaya başladı. Çatışma seslerinin yoğunlaştığı bölgeye doğru ambulans hareketliliğinin yaşandığı dakikalar Nusaybin'den de gözlemlendi.

Qamişlo kentinden yükselen silah seslerinin nedeni henüz öğrenilmedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER