HaberlerGündemPTT'den "Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nin 100. Yılı" konulu anma pulu ve ilk gün zarfı

PTT'den "Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nin 100. Yılı" konulu anma pulu ve ilk gün zarfı

​Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), "Anadolu Medeniyetleri Müzesinin 100'üncü Yılı" konulu anma pulu ve ilk gün zarfını bugün (21 Ocak) tedavüle sundu.

PTT'den "Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nin 100. Yılı" konulu anma pulu ve ilk gün zarfı

3,10 TL (45x65 mm boyutunda) bedelli anma pulu ve söz konusu pula ait 6,50 TL bedelli ilk gün zarfı PTT iş yerlerinde, www.filateli.gov.tr adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa sunuldu.

Ürünlerin satışı aynı tarihte Ankara'daki PTT Pul Müzesinde "Anadolu Medeniyetleri Müzesinin 100. Yılı 21.01.2021 ANKARA" ibareli ilk gün damgası kullandırılmaya başlandı.                       

Satışa sunulan ilk gün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilere, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER