HaberlerGündemProf. Dr. Necmettin Erbakan vefatının 10'uncu yılında Ayasofya'da anılacak

Prof. Dr. Necmettin Erbakan vefatının 10'uncu yılında Ayasofya'da anılacak

​Milli Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 10'uncu yıldönümünde 26 Şubat Cuma günü Ayasofya’da, 27 Şubat'ta ise kabri başında dualarla anılacak.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan vefatının 10'uncu yılında Ayasofya'da anılacak

Erbakan Vakfı tarafından düzenlenecek olan anma programları, 26 Şubat Cuma günü akşam namazı sonrasında Ayasofya-ı Kebir Cami-i Şerifi'nde, 27 Şubat Cumartesi günü öğle namazı sonrasında ise Merkezefendi Mezarlığında bulunan kabri başında dua ve rahmetle anılacak.

Yapılacak programlarla ilgili yazılı açıklama yapan Erbakan Vakfı Genel Sekreteri Doğan Bekin, merhum başbakan Necmettin Erbakan'ın yerli ve milli kalkınma için her zaman mücadele ettiğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER