HaberlerGündemProf. Dr. Necmettin Erbakan vefatının 10'uncu yılında Ayasofya'da anılacak

Prof. Dr. Necmettin Erbakan vefatının 10'uncu yılında Ayasofya'da anılacak

​Milli Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 10'uncu yıldönümünde 26 Şubat Cuma günü Ayasofya’da, 27 Şubat'ta ise kabri başında dualarla anılacak.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan vefatının 10'uncu yılında Ayasofya'da anılacak

Erbakan Vakfı tarafından düzenlenecek olan anma programları, 26 Şubat Cuma günü akşam namazı sonrasında Ayasofya-ı Kebir Cami-i Şerifi'nde, 27 Şubat Cumartesi günü öğle namazı sonrasında ise Merkezefendi Mezarlığında bulunan kabri başında dua ve rahmetle anılacak.

Yapılacak programlarla ilgili yazılı açıklama yapan Erbakan Vakfı Genel Sekreteri Doğan Bekin, merhum başbakan Necmettin Erbakan'ın yerli ve milli kalkınma için her zaman mücadele ettiğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Bağlar Belediyesinden evi yanan aileye moral ve destek ziyaretiBağlar Belediyesinden evi yanan aileye moral ve destek ziyareti​Zekât fitre ve infak yapacaklar muhtaç aileler için çabuk davranmalı​Zekât fitre ve infak yapacaklar muhtaç aileler için çabuk davranmalıMeteoroloji: Hava sıcaklıkları hafta ortasına kadar mevsim normalleri altında seyredecekMeteoroloji: Hava sıcaklıkları hafta ortasına kadar mevsim normalleri altında seyredecekGaziantep Umut Kervanı’ndan hayırseverlere yardım çağrısıGaziantep Umut Kervanı’ndan hayırseverlere yardım çağrısıŞırnak’ta vaka sayısının artmasıyla 150 kişilik sağlık ekibi sokağa indiŞırnak’ta vaka sayısının artmasıyla 150 kişilik sağlık ekibi sokağa indi
SIRADAKİ HABER