HaberlerGündemPolisten kaçan şahıslar kaza yapınca yakalandı

Polisten kaçan şahıslar kaza yapınca yakalandı

Gaziantep`te polisin "dur" ihtarına uymayarak otomobille kaçmaya çalışan 3 şüpheliden 2’si kaza yapınca yakalanırken diğer şüpheli ise yaya olarak kaçtı.

Polisten kaçan şahıslar kaza yapınca yakalandı

Olay, Şahinbey ilçesi Çağdaş Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri 3 kişinin içinde bulunduğu plakası öğrenilemeyen otomobili şüphe üzerine durdurmak istedi. Ancak şüpheliler “dur” ihtarına uymayınca polis ile şüpheliler arasında kovalamaca yaşandı.

Kovalamaca esnasında şüpheliler karşı istikametten gelen plakası öğrenilemeyen bir servis aracı ile çarpıştı.

Otomobili bırakıp kaçmaya çalışan şüpheliler polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

Diğer şüphelinin yakalanması için ise çalışmaları devam ettiği belirtildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER