HaberlerGündemPolis operasyonunda Ezîdî kız kurtarıldı

Polis operasyonunda Ezîdî kız kurtarıldı

Ankara'da yabancı uyruklu 3 kişiye yönelik gerçekleştirilen operasyonda 2 şüpheli yakalanırken rehin tutulan Ezîdî bir kız çocuğunun kurtarıldığı ifade edildi.

Polis operasyonunda Ezîdî kız kurtarıldı

Ankara İl Emniyet Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, 24 Şubat günü, daha önce Musul'da DAİŞ örgütü içerisinde sorumlu seviyede faaliyet gösterdikleri tespit edilen 3 şahsa yönelik bir operasyonun gerçekleştirildiği belirtildi.

Açıklamada, operasyon sırasında yabancı uyruklu 2 şüphelinin yakalanarak gözaltına alındığı belirtilirken, rehin tutulan Ezîdî bir kız çocuğunun da kurtarıldığına dikkat çekildi.

Firari şahsın yakalanmasına yönelik çalışmaların devam ettiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER